Параметри підписки на список розсилки

Стан підписки , пароль, та параметри підписки на список розсилки .

Зміна вашої підписки на список розсилки
Ви можете змінити адресу, куди має надходити підписка. Вкажіть її у полі нижче. Зауважте, що на нову адресу буде відправлено прохання підтвердити зміну адреси, без підтвердження зміни внесені не будуть.

Підтвердження підписки очікуватиметься протягом .

Також ви можете вказати чи змінити ваше ім'я (наприклад, Микола Петренко).

Якщо ви бажаєте щоб зазначені зміни відбулись у всіх списках розсилки на сервері , ввімкніть параметр Змінити глобально.

Нова адреса:
Ще раз:
Ваше ім'я (необов'язково):

Змінити глобально

Видалити підписку з Інші ваші підписки на сервері
Щоб відписатись від цього списку ввімкніть параметр підтвердження та натисніть на цю кнопку. Увага: Цю дію буде виконано негайно!

Ви можете переглянути список всіх інших списків на , користувачем яких ви є. Використовуйте його, якщо хочете виконати однакові зміни у параметрах підписки в усіх списках розсилки одночасно.

Пароль до списку розсилки

Забули пароль?

Натисніть на цю кнопку, щоб відправити пароль на адресу вказану у параметрах підписки.

Змінити пароль підписки

Новий пароль:
Ще раз:

Змінити глобально.

Налаштування підписки на список

Поточні значення відмічено.

Зауважте, значення деяких параметрів мають поле Змінити глобально. Ввімкнення цього поля призведе до змінити значення параметру в усіх списках розсилки на . Для перегляду переліку списків розсилок, на які ви підписані натисніть Інші ваші підписки на сервері вище..

Доставка пошти

Встановіть цей параметр у Ввімкнено щоб отримувати повідомлення цього списку розсилки. Встановіть у Вимкнено якщо хочете залишитись підписаним, але не хочете отримувати повідомлення певний час (наприклад через відпустку). Якщо ви вимкнули доставку пошти, не забудьте ввімкнути її коли повернетесь; автоматичного нагадування в цьому випадку не передбачено.

Ввімкнено
Вимкнено

Встановити глобально

Встановлення режиму збірок

Якщо ви ввімкнули режим збірок, ви отримуватимете згруповані повідомлення (зазвичай один раз на добу але може частіше для великих списків), замість окремих. Якщо ви перемикнули режим збірок з Ввімкнено на Вимкнено, ви ще можете отримати один останню збірку.

Ввімкнено
Вимкнено
Отримувати збірки у MIME або звичайним текстом?

Ваша поштова програма може не підтримувати MIME збірки. В загалі MIME збірки більш зручні, але якщо у вас з ними виникають проблеми - оберіть звичайний текст.

MIME
Звичайний текст

Встановити глобально

Отримувати власні повідомлення надіслані у список?

Зазвичай, ви отримуватимете копію кожного надісланого до списку повідомлення. Якщо ви не бажаєте їх отримувати встановіть цей параметр у Ні.

Ні
Так
Отримувати підтвердження отримання пошти при надсиланні повідомлень до списку?

Ні
Так
Отримувати нагадування паролю щомісяця?

Раз на місяць, ви отримуватимете повідомлення, з нагадуванням паролю до кожного списку цього сайту, на які Ви підписані. Ви можете це вимкнути окремо для кожного списку, якщо виберете Ні. Якщо ви вимкнете нагадування паролів в усіх списках, на які Ви підписані, нагадування вам не надсилатиметься.

Ні
Так

Встановити глобально

Приховувати себе в переліку користувачів списку розсилки?

Коли будь-хто переглядає перелік користувачів списку розсилки, зазвичай показується і ваша адреса (у прихованій формі, щоб перешкодити розповсюджувачам спаму). Якщо ви не бажаєте, щоб ваша адреса взагалі показувалась у цьому переліку, виберіть Так.

Ні
Так
Якою мовою бажаєте користуватись?

На які категорії тем ви хотіли б підписатись?

Вибираючи одну чи більше тем, ви можете обмежувати трафік списку розсилки, тобто отримувати лише частину повідомлень. Якщо повідомлення відповідає одній з вибраних тем - ви отримаєте повідомлення, у іншому випадку - ні.

Якщо повідомлення не відповідає жодній темі, тоді його отримання залежить від одного з наступних параметрів. Якщо ви не обрали жодної теми - ви отримуватимете всі повідомлення, що надходять до поштового списку.

Бажаєте отримувати повідомлення що не відповідають жодному фільтру теми?

Цей параметр використовується лише якщо ви підписані хоча б на одну тему (див. вище). Він визначає типову дію, якщо повідомлення що не відповідає жодному фільтру теми. Вибір Ні вказує на те, що якщо повідомлення не відповідає жодному фільтру теми - то ви його не отримуватимете. Вибір Так вказує надсилати такі повідомлення вам.

Якщо вище не вибрано жодної тем інтересів - ви отримуватимете всі повідомлення, що надходять до поштового списку.

Ні
Так
Уникати дублікатів повідомлень?

Якщо вас безпосередньо вказано у To: чи Cc: заголовку повідомлення, ви можете отримувати копії повідомлень зі списку розсилки. Щоб уникнути отримання копій таких повідомлень виберіть Так; у іншому разі виберіть Ні.

Якщо у списку ввімкнено персоналізовані повідомлення, та ви вибрали отримання копій, тоді до кожної копії додається заголовок X-Mailman-Copy: yes.

Ні
Так

Встановити глобально